Hakkımızda


2009 Yılından itibaren  Greentech  ve  iGreen  markaları  altında bilgisayar  ve akıllı telefon aksesuarları, araç  kameraları, portatif şarj cihazları, IP kameralar, su arıtma cihazları ve hava temizleme cihazları ithalatı yapmakta olan Greentech Bilişim, 2014  yılından  itibaren  www.kolaytek.com adresinden online satış hizmeti vermeye de başlamıştır.

Sahibi  bulunduğumuz  Greentech  ve  iGreen markaları altında, elektrikli  ve şarjlı olanlar da dahil  olmak  üzere  tüm  ürün ambalajlarımızda 2010  yılından  itibaren  %100 müşteri memnuniyet garanti logosuna yer vermekteyiz. Bu uygulamayı Türkiye de  ilk başlatan firma olmaktan dolayı gurur  duymaktayız.  Bunun  yanı sıra,  gelen  tüm müşteri  taleplerine hafta içinde 24 saat, hafta  sonu da  48  saat içerisinde  dönüş  prensibi   ile  karşılıyor   olmak  da  ayrı  bir  övünç kaynağımız.    Bu  uygulamaları   gerçekleştirmemizi   sağlayan  en önemli  dayanağımız   ise kuşkusuz sattığımız ürünlerin kalitesine olan güvenimizdir.


Neden kolaytek.com.tr?

Her  geçen  gün   artan  sayıda   tüketici  tarafından  tercih edilmeye başlanan  online  satış pazarında  teknoloji  ürün  grupları ile de yer almaya karar verdik. Online mağazamızda kendi markamız altında ithalatını yaptığımız ürünlerimizin dışında sadece her türlü garanti ve teknik desteğini   firmamızın  verebileceği   kalitede   teknoloji ürünlerini  de   bulabileceksiniz.  Yani sattığımız tüm ürünlerin garantisini kendimiz veriyoruz. Herhangi bir arıza durumunda, sizleri ithalatçıya veya distribütöre yönlendirmiyoruz.

İyi  olduğumuzu  düşündüğümüz doğru ürün ve ödünsüz müşteri memnuniyeti birlikteliğinin, bu konuda da başarı getireceğine inanıyoruz.

Mağazamızı  ziyaret  ettiğiniz  için  teşekkür  eder,  ürünlerimizin hayatınızı  kolaylaştırmasını dileriz.