Ödeme ve Teslimat


ÖDEME YÖNTEMLERİ

Ödeme seçenekleri olarak Kredi Kartı ve Banka Havalesi / EFT  ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap Adı                :    Greentech Bilişim Tic. ve San. Ltd. Şti.

Banka Adı                :     Kuveyt Türk

Şube Adı / Kodu     :    Ihlamurkuyu  /  80

Hesap No / IBAN    :    TR49 0020 5000 0060 4417 7000 04


SİPARİŞ BEDELİ İADESİ
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; kolaytek.com on (10) gün içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. İade işlemi kolaytek.com tarafından bankanıza yapıldığı an, hesabınıza tanımlı olan e-mail adresine bilgilendirme gönderilmektedir. Bu e-mail elinize ulaştıysa bankanıza  kolaytek.com tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir. İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Lütfen E-mailin size ulaşmasından itibaren bankanıza ait minimum süreyi kontrol ediniz. Bu süre geçtikten sonra, halen hesabınızda iade tutarını göremiyorsanız, bankanıza başvurunuz.

Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişi iadelerinde tutarın tamamı, sahibi olduğunuz kredi kartının bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır.) Bu işlem taksit sayısı kadar ay süresince devam eder. Eğer iadeden önce 1. veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1. ve 2 . taksiti hesabınıza yatırır. Fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz.

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerli olup sadece Sürat Kargo ile çalışmaktayız.

TESLİMAT SÜRESİ

Sipariş sonrası ödeme tamamlanmasından (havale/eft seçilmişse) sonra genelde ürünlerde tedarik sorunu yoksa en geç 2 gün içinde kargoya verilir. Belirtilen ortalama teslim süreleri siparişin alınması ve hazırlanıp kargoya verilmesi arasındaki süredir. Ödemenin geç yapılması, uzaklığa bağlı veya kargo tesliminden kaynaklanan (müşterinin adreste bulunamaması, adres eksikliği vb.) gecikmeler standart teslim süreleri sözümüzün dışında olacaktır. Hızlı ve güvenli teslimatlar için lütfen verdiğiniz adresin ve telefon numaralarının doğru ve yeterli olduğuna emin olunuz.

ÜRÜNÜN KARGODAN HASARLI GELMESİ

Ürün kargo firması tarafından size ulaştığında teslimat fişini onaylamadan önce lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü o anda geri iade ediniz. Aksi takdirde sorumluluk kargo firması ve kolaytek.com'a ait olmayacaktır.