İade ŞartlarıÜrün İade İşlemi

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. 

Sayfanın altında yer alan "Müşteri Servisi" menüsündeki "Ürün İade" linkine tıklayıp formu doldurduktan sonra, ürünü ve faturasını teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz olarak kolaytek'e gönderebilirsiniz.Arızalı Ürünler

Siparişiniz de yer alan üründe arıza olduğunu düşünüyorsanız yukarıdaki süreci başlatarak ürününüzü iade edebileceğiniz gibi, yine aynı iade formunu doldurup açıklama kısmına yazarak değişim talebinde de bulunabilirsiniz.İade Adresi

Ürünü, teslim aldığınız orijinal kutusu ve faturasıyla birlikte (varsa hediyesi ve tüm aksesuarlarıyla), aşağıda yer alan adrese "Greentech Bilişim Tic. ve San. Ltd. Şti." adına teslim aldığının kargo firmasına teslim edebilirsiniz.

Not : Kitap, oyuncak, DVD, VCD, CD ve kasetler ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Adres: Mehmet Akif Mh. Cahit Sıtkı Sk. No:42/A Ümraniye /  İstanbul